Slider

.

Korona virüs (Covid-19) salgınının şu anda küresel toplumu etkilediğinin farkındayız, her gün bu durumun özel ve profesyonel iş yaşamlarımızın üstündeki etkilerini hepimiz maalesef hissediyoruz ve yaşıyoruz. Mevcut durumun müşterilerimiz arasında da belirsizlik yarattığının farkındayız.

Önemle bilmenizi isteriz ki Sizin Sağlığınız, Bizim Evvelliğimiz!

En yüksek güvenlik herkes tarafından bilinenlerini sağlamak için aldığımız bazı önlemler şunlardan oluşmaktadır:

Mevcut durumu yakın zamandan takip ediyoruz ve korona virüsün yayılmasını önlemek için ne gibi önlemler aldığımızı sorumlu yetkililerle beraber özel olarak kurulmuş bir koordinasyon merkezinde karar veriyoruz.
Virüsün bir başkasına geçmesini önlemek için Furkan Rent A Car ofislerimizi düzenli bir biçimde temizleyip ve dezenfekte ediyoruz.
Çalışanlarımız, her müşteri temasından sonra Dünya Sağlık Örgütü ve T.C Sağlık Bakanlığı’nın önerilerine uyarak ellerini yoğun bir biçimde yıkamaktadır ve maskelerini kullanmaktadır.
Furkan Rent A Car filomuzda yer alan her bir araç, virüs bulaşma riskini en aza indirmek için özenle temizlenmekte ve sizler için gerekli hijyen sağlanmaktadır.
Furkan Rent A Car araçlarımızın, toplu taşıma araçlarına güvenli bir alternatif sağlayacağını ve gereksinimlerinize yönelik sizlere en süratli ve kolay çözüm sağlayacağını bir kez daha hatırlatmak isteriz.

Yaşadığımız bu durum herkes için muhteşem bir durum olmakla beraber temennimiz en kısa zamanda bu süreci sağlık ve güven içinde atlatmak.

Furkan Rent A Car ailesi olarak, her zaman olduğu gibi size en kaliteli hizmeti en güvenilir biçimde sunmayı taahhüt etmekten kaçınmıyoruz.

Firmamıza olan güveniniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Sağlıklı günler dileriz.

Furkan Rent A Car Türkiye

Furkan Rent A Car

Son model araçları rahat ve konforunuza sunuyoruz. Furkan Rent A Car

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Sohbet Aktif
Bize Yazın
Merhaba, Hoşgeldiniz.
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?