Hizmetlerimiz

Gaziantep Şehitkamil Oto Kiralama

Şehitkamil Oto Kiralama

Araç kiralamak pek çok zaman düşündürücü bir mesele olarak ön plana çıkar. Ne de olsa kiralanacak olan aracın ne olacağından araç kiralama firması tarafından sunulacak olan fiyatlandırmalara kadar pek çok konuda oldukça kafa yormak icap edecektir. Lakin Şehitkamil araç kiralama aracılığıyla bu sorun tamamen tarihe karışıyor. Buna ek olarak Furkan oto kiralama aracılığıyla en uygun fiyatlar üstünden en kaliteli araç kiralama hizmetini almak da mümkün. Gaziantep Şehitkamil Oto Kiralama hizmeti içerisinde her daim en yeni model ve en güvenli araçlar ile bu hizmeti veriyoruz. Üstelik yalnızca araç kiralama değil daha pek çok ek hizmet alanında da sizlere destek oluyoruz.

Çok Sayıda Hizmet Sizleri Bekliyor!
En mühim hizmetlerimizden bir tanesi araçlarımızda bebek koltuğu yer alması. Bununla birlikte bizlerden kiralamış olduğunuz araçlarınız ile çok daha güvenli bir yolculuk uygulayabilirsiniz. Buna ek olarak araçlarımızın tamamında full kasko ve sınırsız kilometre olanağı da mevcut. Bununla birlikte herhangi bir tereddüt içerisinde kalmaksızın sanki kendi aracınız gibi Gaziantep’i keşfetmeniz mümkün hale gelecektir. Bunun yanı sıra bir sorun ile karşı karşıya kalmanız halinde yol yardımı, Gaziantep’i daha rahat tanımanız adına ise navigasyon hizmetimiz sizler için bulunmaktadır.

Gaziantep Havalimanında Teslim Alma Olanağı
Araçlarımızın kiralanması daha sonra havalimanında teslim alma olanağınız da söz konusu olacaktır. Bununla birlikte Gaziantep’e iner inmez şehri keşfetmeye başlayabilirsiniz. Aynı zamanda şehirde herhangi bir biçimde toplu taşıma kullanmanıza da gerek olmadan son derece sorunsuz bir biçimde gideceğiniz yerin kapısına kadar özel araç ile ulaşım sağlayabilir, ulaşımda saat ya da güzergah gibi sorunlar ile de karşı karşıya kalmazsınız.

Gaziantep Havalimanı Transfer Hizmetimiz de Mevcut
Sizler için sağladığımız tek hizmet Şehitkamil ve Gaziantep’in diğer bölgelerinde araç kiralama hizmeti değil. Buna ek olarak araçlarımızı şoförlü olarak kiralamanız ve transfer hizmetinden istifade etmeniz de mümkün olabilecektir. İşte bunun için yapmanız gereken tek şey Gaziantep’e geliş saatiniz ve tarihinizi bildirmek suretiyle sitemiz üstünden rezervasyon formu doldurmaktır. Lakin araç kiralama gibi hizmetlerin bazılarında yaşınızın önemli olduğunu da unutmayınız.

Furkan Rent A Car

Son model araçları rahat ve konforunuza sunuyoruz. Furkan Rent A Car

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Sohbet Aktif
Bize Yazın
Merhaba, Hoşgeldiniz.
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?